انیمیشن عنکبوت و مگس از انیمیشن های سمفونی احمقانه والت دیزنی |فیلم

انیمیشن زیبا از سری انیمیشن های سمفونی های احمقانه والت دیزنی

انیمیشن زیبا از سری انیمیشن های سمفونی های احمقانه والت دیزنی

این انیمیشن محصول کمپانی والت دیزنی سال ۱۹۳۱ به کارگردانی ویلفرد جکسون است

داستان عنکبوت و مگس کمپانی والت دیزنی  درباره عنکبوتی است که می خواهد دو مگس را به دام خود بیاندازد تا این که بالاخره  موفق می شود اما…

 

در باره والت دیزنی

«والت دیسنی» ، در ۵ دسامبر سال ۱۹۰۱ در شهر شیکاگو و در یک خانواده کشاورز به دنیا آمد. پدرش ایرلندی و مادرش اهل آمریکا بود. «والت» چهارمین فرزند از پنج فرزند «الیا» و «فلورا» دیسنی بود.

به جهت تفاوت سنی بسیار زیادی که میان برادران و خواهرانش وجود داشت، میان او و «روی» (یکی از برادران والت) صمیمیت و پیوندی تنگاتنگ به وجود آمد. بعدها «روی» یکی از شرکای والت در کمپانی بزرگ « والت دیسنی» شد.

« والت» در سن ۱۳ سالگی، تحصیلات خود را در رشته نقاشی آغاز نمود. او در دوران دبیرستان نیز همین رشته را ادامه داد. هنگامی که در دبیرستان مشغول انتشار یک نشریه گرافیکی بود، جنگ جهانی اول شروع شد.

اما از آنجایی که به سن قانونی (۱۸ سال) نرسیده بود، نتوانست در جنگ شرکت کند و بنابراین، در صلیب سرخ به عنوان راننده مشغول به کار شد. سپس به فرانسه رفت و در آنجا نقاشی و کارهای گرافیکی بر روی ماشین های صلیب سرخ را به عهده گرفت.

بعد از جنگ جهانی اول، در مطبوعات مختلف به عنوان نقاش و کاریکاتوریست مشغول به کار شد. در سال ۱۹۲۰ دیسنی و یکی از همکارانش به نام «آیورک» برای اولین بار در ساخت یک فیلم کارتونی در کانزاس سیتی شرکت کردند.

والت با یک دوربین عاریتی در یک گاراژ شروع به آزمایشات مختلف کرد. کار در این گاراژ، تجربه ای برای موفقیت های بعدی و ایده های بزرگ تر وی در جهت ساختن فیلم کارتونی شد.

(۳۴)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>