قسمت ششم از بازی استراتژیک و قدیمی تمدن 6 محصول سال 2016 |فیلم

[mono_ir_video id=”97853″ qualities=”360,480,720,1080″]

قسمت ششم از بازی استراتژیک و قدیمی تمدن 6 محصول سال 2016

قسمت ششم از بازی استراتژیک و قدیمی تمدن 6 محصول سال 2016

تغییراتی که در بازی تمدن civilization حاصل شده‌اند، اکثرا تاثیر مثبتی در گیم‌پلی آن دارند. برای مثال، سیستم ساخت و ساز ساختمان‌ها دستخوش تغییر شده و دیگر همه بنا‌ها در داخل خود شهر ساخته نمی‌شوند.

بلکه بسیاری از ساختمان‌ها از جمله Wonder‌ها یا مواردی مثل فرودگاه و اسکله و غیره، در منطقه‌ای خارج از شهر ساخته می‌شوند و این وظیفه شما است که مکان درست را برای این بنا‌ها انتخاب کنید.

 

با اینکه این تغییر شاید در ابتدا مورد مهمی به نظر نرسد، ولی انتخاب درست محل ساخت ساختمان، می‌تواند باعث شود که بیش‌ترین بازده ممکن را از آن بگیرید و در نتیجه همین تغییر عمق و تنوع زیادی به بازی می‌دهد.

 

سیستم تحقیقات کماکان به قوت خود در بازی باقی است و هنوز هم پیش از آنکه تحقیقی را آغاز کنید، باید فکر و برنامه‌ریزی کنید و شک نداشته باشید که اگر تحقیق‌ها را به صورت شانسی و کورکورانه انجام دهید، قطعا شاهد پسرفت تمدن‌تان و عقب ماندن از رقبا خواهید بود.

 

در حالت کلی، بازی Civilization 6 نقطه اوج سری Civilization است.

این بازی را می‌توان به یک موسیقی فوق‌العاده تشبیه کرد که تک تک نوازنده‌های آن جزو بهترین‌ها هستند و در عین حال هماهنگی فوق‌العاده‌ای نیز با یکدیگر دارند و این به نتیجه‌ای ختم می‌شود که می‌توان آن را ساعت‌ها، روز‌ها، هفته‌ها یا حتی تا زمان عرضه نسخه بعدی بازی کرد.

 

و هر بار شاهد روایت داستانی جدید بود که راوی آن خودتان هستید و باید داستان تمدن‌تان را در تاریخ ثبت کنید. اگر به بازی‌های استراتژیک علاقه دارید، لحظه‌ای در تجربه این اثر درنگ نکنید.

 

(38)

39
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>