آخرین قسمت بازی زیبای بتمن سری تلتال محصول سال 2016 |فیلم

[mono_ir_video id=”97846″ qualities=”360,480,720,1080″]

آخرین قسمت بازی زیبای بتمن سری تلتال محصول سال 2016

آخرین قسمت بازی زیبای بتمن سری تلتال محصول سال 2016

در آخرین قسمت از بازی اپیزودیک بتمن، تمامی ماجراها و اتفاقات قرار است به نقطه پایان خود برسند. Two Face قصد دارد هم از فرزندان آرکام انتقام بگیرد و هم از بروس وین و در حال به آتش کشیدن خانه بروس است.

از طرفی دیگر لیدی آرکام قصد دارد با پخش کردن ویروس مخصوص خود، گاتهام را به خاک و خون بکشد و از همه مهم‌تر بتمن در این راه تنهاست و دوستی ندارد. نگهبان گاتهام باید با بزرگترین چالش‌های خود مواجه شده و بار دیگر نور و روشنایی را برای گاتهام به ارمغان بیاورد.

سوال اینجاست استودیو تل‌تیل گیمز تا چه اندازه در این جمع بندی موفق بوده است؟ در آخر قسمت چهارم شاهد بودیم که بتمن فعلا پرونده پنگوئن را بست و بازی با یک خبر به بتمن به اتمام رسید و آن هم حمله هاروی دنت به خانه بروس وین بود.

حال با شروع قسمت پنجم بروس وین به سراغ هاروی دنت رفته و با تصمیماتی که بازی برای شما به ارمغان می‌آورد، پرنده هاروی دنت را نیز فعلا می‌بندید. روایت داستانی قسمت پنجم اصلا نمی‌خواهد شما به سراغ پنگوئن یا هاروی دنت بروید، ظاهرا فصل‌های آینده شاهد حضور دوباره آن‌ها خواهیم بود.

داستان اصلی حول لیدی آرکام و مبارزه بتمن با وی می‌چرخد. شخصیت پردازی وی شاید در نقطه پایانی به خوبی سایر شخصیت‌ها نباشد ولی با این حال به بهترین شکل ممکن، پرونده وی بسته می‌شود.حال در این قسمت دو شخصیت دیگر باقی می‌ماند: جوکر و سلینا کایل. در اولین قدم سلینا که حوصله این آشوب و هرج و مرج را در گاتهام نداشته، شهر را ترک می‌کند ولی نوع برقراری دیالوگ‌های وی با بروس نمایان‌گر این است که در آینده باز شاهد حضورش خواهیم بود.

(38)

39
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>