تریلر بازی جذاب ویتنس یک بازی معمایی و سرگرم کننده |فیلم

[mono_ir_video id=”93986″ qualities=”360,480,720,1080″]

تریلر بازی جذاب ویتنس یک بازی معمایی و سرگرم کننده

تریلر بازی جذاب ویتنس یک بازی معمایی و سرگرم کننده

همه‌چیز خیلی عالی شروع می‌شود. آن حس و حال مرموز جزیره و پنل‌های معما هر طرفدار بازی‌های فکری را حسابی سر ذوق می‌آورد و گشت و گذار در جزیره و بالا و پایین کردن نقشه، در چند ساعت اول تجربه‌ای بس دلچسب است.

حل کردن پازل‌ها هم آن اوایل حس بسیار خوبی می‌دهد. کامل کردن یک ردیف از پازل‌ها و سپس چند قدم عقب ایستادن برای دیدن نتیجه‌ی کار، از آن حس‌های خوبی است که بعد از انجام دادن یک کار سخت نصیبتان می‌شود.

البته بازی هیچ کمکی در راهنمایی شما در این جزیره‌ی معما‌وار نمی‌کند و خودتان باید راهتان را پیدا کنید. اگر همان اوایل بازی راه درست را شناسایی نکنید که کارتان ساخته است، اما وقتی توانستید ترتیب تقریبی پازل‌ها را حدس بزنید و به اولین دستاورد بزرگ خود برسید، روی غلتک می‌‌افتید و جلو می‌روید.

تا اینجا اگر از بازی لذت برده باشید، بعد از آن عذاب بزرگی در انتظارتان خواهد بود ولی اگر در همین یکی دو ساعت اولیه هدفی در بازی ندیدید و عطایش را به لقایش بخشیدید، تبریک می‌گویم؛ خودتان را از یک دردسر بزرگ نجات داده‌اید.

ویتنس کشش خاصی دارد که رهایتان نمی‌کند. ویتنس گاهی اوقات آنقدر غیرقابل تحمل می‌شود که وسط یک پنل رهایش می‌کنید.   آنقدر هم تأثیر سنگینی رویتان می‌گذارد که باید چند دقیقه‌ای به مغزتان استراحت دهید.

سپس، حس تنفر از بازی سراغتان می‌آید. از خودتان می‌پرسید اصلاً من برای چه ویتنس را بازی می‌کنم؟ جوابی نمی‌یابید ولی باز هم دوست دارید سراغش بروید و شکستش دهید، با این که مطمئنید شکست خواهید خورد. شما گروگانی هستید که عاشق گروگان‌گیر خود شده‌اید، شما مبتلا به سندرم استکلهم هستید.

(6)

7
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>