بازی سوما محصول سال 2016 یک بازی زیبا و موفق در سبک ترسناک |فیلم

[mono_ir_video id=”93926″ qualities=”360,480,720,1080″]

بازی سوما محصول سال 2016 یک بازی زیبا و موفق در سبک ترسناک

بازی سوما محصول سال 2016 یک بازی زیبا و موفق در سبک ترسناک

از قدیم‎الایام موضوع ترس در بازی‎های رایانه‎ای بسیار جدی بوده است و عناوین بسیار زیاد و قدرتمندی در این شاخه ساخته شده‎اند و مورد تحسین قرار گرفته‎اند و یا مورد توجه واقع نشده‎اند. تصور کنید که در جایی کاملا تنها هستید، در محیطی فرورفته در تاریکی مطلق و بدون راه خروج، و کاملا ناشناخته برای شما که هیچ کمک و راه فرار و اطلاعاتی نیز از آن ندارید. حتی نمی‎دانید زنده می‎مانید یا نه. فکر می‎کنید که در این شرایط چه حسی در شما بیشتر از همیشه نمود می‎یابد؟ چه غریزه‎ای با بیشترین قدرت در شما بیدار خواهد شد؟ قطعا حس و غریزه بقا. غریزه تلاش با تمام وجود و تا سرحد مرگ برای زنده ماندن و نجات پیدا کردن. قوی‎ترین غریزه یک انسان که از ابتدای تاریخ تاکنون باعث ماندگاری و پایداری ما در زمین شده است.

استودیوی Frictional Games در سال‎های اخیر موفق شد در این فرمت به موفقیت‎های قابل قبولی دست یابد. اکنون عنوان سوما (SOMA) توسط این استودیو منتشر شده است .در مجموعه‎ای بسیار زیبا، خطرناک و وحشتناک.

خوشبختانه SOMA راه خود را به زیبایی در تاریکی پیش می‎برد و باعث می‎شود تا فکر و ذهن بازی‎باز کاملا تحریک شود و در میان همین افکار است که بازی حس ترس و وحشت خود را به ما القا می‎کند که این کار به زیبایی و با هوشمندی هر چه تمام‎تر سازندگان انجام شده است. در بازی سوما شاهد شخصیت اصلی هستیم که یک پیشینه مشخص دارد و دارای شخصیتی است که کاملا نسبت به اتفاقات وحشتناکی که در طی مسیرش  برای وی رخ می‎دهند واکنش نشان می‎دهد. به همین ترتیب تمامی حرکات و فعالیت‎ها و تصمیماتی که وی می‎گیرد و با آن‎ها برخورد می‎کند پر از معنا و مفهوم هستند.

(23)

24
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>