بازی doom پس از 11 سال در سال 2016 دوباره به میدان بازی ها برگشت |فیلم

[mono_ir_video id=”93464″ qualities=”360,480,720,1080″]

بازی doom پس از 11 سال در سال 2016 دوباره به میدان بازی ها برگشت

بازی doom پس از 11 سال در سال 2016 دوباره به میدان بازی ها برگشت

DOOM جدید پس از یازده سال به میادین شلوغ بازی‌های تیراندازی اول شخص بازگشته است.

Doom یکی از چندین و چند اثری است که خیلی‌ها، سال‌هاست که در انتظار نسخه جدید آن‌ نشسته‌اند.بازی‌هایی مانند DOOM ،Half Life و بسیاری دیگر از جمله بازی‌ هایی هستند در لیست انتظارات بسیاری از بازیکنان قرار دارند و خب، DOOM بالاخره چشمانش را باز کرد. نسخه جدید بازی Doom که یکی از پایه‌گذاران خشونت و همچنین سبک تیراندازی اول‌شخص در دنیای بازی‌ها بود، حالا منتشر شده و باید گفت در برخی موارد از هسته خود دور شده و در خیلی از موارد نیز ستون‌های اصلی خود را حفظ کرده است. اگر از جمله طرفداران پر و پاقرص این سری هستید، همین ابتدای کار خیال‌تان را راحت کنم؛ خشونت و سرعت، همراه با لذت وصف نشدنی کشت و کشتار با حضور یک‌پارچه و بی‌وقفه شیاطین به قوت خود باقی مانده‌اند.

از همان اولین لحظه که پا به دنیای بازی گذاشتم، اولین نکته‌ای که حواس من را به خودش متمرکز کرد، سرعت فوق‌العاده بالای گیم‌پلی بود که ۶۰ فریم بودن بازی نیز این مورد را لذت‌بخش‌تر کرده است. کاراکتر بازی به شکلی حرکت می‌کند که اصلا دوست ندارید در یک مکان صبر و قرار داشته باشید. نه تنها خود کاراکتر، بلکه دشمنان بازی که از انواع و اقسام شیاطین و اهریمنان تشکیل شده‌اند یک لحظه هم اجازه نفس کشیدن نخواهند داد.به نظر، سازنده بازی یعنی استودیو اید ‌سافت‌ور «ID Software» همراه با ناشر بازی یعنی بتسدا «Bethesda» به خوبی می‌دانستند که طرفداران از آن‌ها چه می‌خواهند. اما باید بپرسیم که آیا DOOM بعد از این همه سال ارزش انتظار را داشته است؟

 

(4)

برچسب ها : , , ,
5
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>