تریلر بازی بیلو یکی از زیباترین بازی های مستقل سال 2016 |فیلم

[mono_ir_video id=”93463″ qualities=”360,480,720,1080″]

تریلر بازی بیلو یکی از زیباترین بازی های مستقل سال 2016

تریلر بازی بیلو یکی از زیباترین بازی های مستقل تولید شده در سال 2016

در جریان نمایشگاه PAX Prime 2015 تعداد زیادی بازی ایکس‌باکس وان که توسط بازی‌سازان مستقل ساخته شده، نمایش داده شد.

در بین این بازی‌ ها، محصولات قابل توجهی دیده می‌شوند که اشتیاق طرفداران را برای تجربه این بازی ها افزایش می‌دهد. بازی below در این فهرست قرار دارد

اگر بتوانید نبرد‌های طاقت فرسای Dark Souls را با قابلیت ساخت و ساز و تلاش برای بقا در Don’t Starve ترکیب کنید نتیجه‌ای که حاصل می‌شود Below نام دارد!

البته این بازی به هیچ وجه فقط یک تقلید ساده از این اثر نیست و فقط این ویژگی‌ها را در محیط منحصر به فرد خود ارایه می‌دهد.

در تمام طول بازی، گیمر سرگرم جستجو در غار‌ها و سیاه‌چاله‌های بی‌شمار بازی می‌شود

و در این بین دشمنان متنوعی را ملاقات خواهد کرد که اگر برنامه‌ریزی مناسبی برای مقابله با آنها نداشته باشد، شکست را تجربه خواهد کرد.

در این بین وجود کلید‌های مخفی که سلاح‌ها و آیتم‌های قدرتمندی را به شما هدیه می‌دهد باعث می‌شود تا بازی ارزش تجربه چندین باره را داشته باشد.

 

انیمیشن یعنی نشان دادن تصاویر متحرک به هر صورت و به هر شکل. انیمیشن ها روش های ساخت بسیار گوناگونی دارند که یکی از این روش ها استفاده از کامپیوتر است.

انیمیشن های کامپیوتر ی با استفاده از نرم افزار های مخصوص ساخته می شوند که این نرم افزار ها می توانند Maya، 3Dmax و بسیاری از نرم افزار های دیگر باشند که هر کدام معمولاَ کاربرد و برتری خاصی نسبت به دیگر نرم افزار ها دارند .

انیمیشن ساز باید به زیباترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان انیمیشن خود را بسازد، لذا برای این کار از روش های مختلف و نرم افزار های گوناگون می توان استفاده کرد.

(15)

16
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>