تریلر بازی اسسینز کرید آیدنتیتی محصول سال 2016 برای اندرویدی |فیلم

[mono_ir_video id=”92516″ qualities=”360,480,720,1080″]

تریلر بازی اسسینز کرید آیدنتیتی محصول سال 2016 برای اندرویدی

تریلر بازی اسسینز کرید آیدنتیتی محصول سال 2016 برای اندرویدی

کمپانی یوبیسافت با عرضه‌ یک بروزرسانی بزرگ برای بازی Assassin’s Creed Identity، رسما آن را برای دستگاه‌های مبتنی بر پلتفرم اندروید نیز منتشر کرد. این بازی در ماه های گذشته برای پلتفرم iOS منتشر شده بود؛

نکته‌ی مهمی که درمورد نسخه‌ی اندروید بازی وجود دارد این است که تنها دستگاه‌هایی که بر روی آن‌ها اندروید ۴.۱ یا جدیدتر نصب شده باشد، قادر به اجرای این بازی خواهند بود.

این بروزرسانی که Forlì نام گرفته است، ماموریت جدیدی تحت عنوان  A Crimson Sunset را به بخش داستانی بازی اضافه می‌کند. یوبی‌سافت در توضیحات این بروزرسانی بزرگ اعلام کرد که قرار است چهار ماموریت دیگر نیز با این بروزرسانی به بازی اضافه شوند:

بازیکنان قادر خواهند بود در یک نقشه از بازی Assassin’s Creed II و یک نقشه از Assassin’s Creed Brotherhood در دو حالت به‌ نام‌های Dusk و Siege  به کشف [اطلاعات و نکات مخفی] بپردازند. به علاوه قرار است با این بروزرسانی، چهار ماموریت اصلی برای بخش داستانی به بازی اضافه شوند و در کنار ماموریتِ قراردادی Crow Hunt قرار گیرند.

یوبیسافت در ادامه گفت که این بروزرسانی قرار است بخش چالش‌های روزانه بازی Assassin’s Creed Identity را بهبود ببخشد و پک‌ها و لباس‌های جدیدی را نیز به آن اضافه کند. با نصب این بروزرسانی، پشتیبانی از Weibo و Uplay نیز به بازی اضافه می‌شود و شما را قادر می‌سازد تا با دستگاه‌های دیگر بازی کنید.

Assassin’s Creed Identity که در سال ۲۰۱۴ در چند نسخه محدود منتشر شده بود، اولین بازی سبک نقش آفرینی از مجموعه فرقه قاتلین است که برای موبایل‌ها منتشر شده است. در Identity می‌توانید اساسین خود را بسازید و با استفاده از چهار کلاس موجود که Berserker و Shadow Blade و Trickster و Thief نام دارند، او را شخصی‌سازی کنید.

 

(21)

22
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>