سکانسی از شخصیت سنجاب فیلم عصر یخبندان , از خنده میترکین! |فیلم

سکانسی از شخصیت سنجاب فیلم عصر یخبندان از خنده میترکین!

یه انیمیشن از شخصیت سنجاب فیلم عصر یخبندان ,  از خنده میترکین!

خوب … همه با شخصیت بانمک سنجاب عصر یخبندان آشنا هستین همون سنجابی که توی تمام قسمت های این انیمیشن به دنبال یه بلوط میدوه. اما این بار یه انیمیشن کوتاه اختصاصی برای این کاراکتر. البته اینجا هم همچنان به دنبال بلوط خواهد دوید! اگر از همون اول بلوط رو می خورد اینقدر دردسر نمی کشید ! 🙂 …

.

درباره کمپانی پیکسار

استودیوی انیمیشن پیکسار (Pixar Animation)،یا به اختصار همان پیکسار یک استودیوی انیمیشن سازی کامپیوتری است که بارها جوایز مختلفی چون ۲۶ جایزه اسکار ، ۷ جایزه گرمی و ۳ گلدن گلوپ را به خاطر ساخت انیمشن های زیبا از آن خود کرده است و اینک یکی از پر آوازه ترین و شناخته شده ترین شرکت های ساخت فیلم انیمیشن  میباشد .

دفترمرکزی پیکسار درامریویل  کالیفرنیا واقع شده است و طبق آخرین آمار بیش از ۸۰۰ نفر در استخدام این شرکت هستند. دردفترمدیریت پیکسار استیو جابز (Steve Jobs) رئیس کل ومدیر اجرایی ست که اکنون با استعفای او این مسئولیت بر عهده تیم کوک خواهد بود ادکتمول  معاون رئیس،سیمون باکس  معاون اجرایی ورئیس مالی و جان لسترمدیر بخش خلاقیت هستند انیمیشن های ساخت این شرکت تاکنون چیزی بیش از ۳/۶ بیلیون دلار برای این شرکت سود به همراه داشته اند و همواره در سراسر دنیا با استقبال بسیار خوب از جانب کودکان و بزرگسالان مواجه شده اند .

درسال ۱۹۷۹ این شرکت که در واقع گروهی از گرافیکانی بود که از لوکاس فیلم بیرون آمده بودند توسط استیو جابز مدیر عامل شرکت اپل بنیان نهاده شد . در سال ۲۰۰۶ والت دیزنی با ارزش تقربی ۴/۷ میلیون دلار این شرکت را خریداری نمود . تا کنون این بزرگترین معامله ای بود که والت دیزنی به صورت شراکت در سهام انجام داده است . این شرکت تا کنون موفق به ساخت ۱۲ انیمیشن بلند شده است .

 

 

 

(۹)

10
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>