بفرمایید شام از نوع انیمیشن بودبودک قزوینی | فیلم

بفرمایید شام از نوع انیمیشن بودبودک قزوینی | فیلم

بفرمایید شام از نوع انیمیشن بودبودک قزوینی

شاید بعضیاتون بفرمایید شام رو دیده باشید. اینم انیمیشن بفرمایید شام

مجموعه انمیشن سازی بودبودک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ به منظور ساخت انیمیشن هایی با محتوای آموزشی ، فرهنگی ، طنز و خانوداگی شروع کرده است .
که شامل تعدادی از متخصصان رشته های تدوین فیلم و مونتاژ ، طراح انیمیشن ، طراح مالتی مدیا ، طراح گرافیک چاپی ، عکاس و نویسنده با سابقه درخشان می باشند. هدف مجموعه انیمیشن سازی بودبودک تولید انیمیشن و مالتی مدیا مورد نیاز جامعه بشری و خدمت به جامعه اسلامی است.

انیمیشن یعنی نشان دادن تصاویر متحرک به هر صورت و به هر شکل. انیمیشن ها روش های ساخت بسیار گوناگونی دارند که یکی از این روش ها استفاده از کامپیوتر است. انیمیشن های کامپیوتر ی با استفاده از نرم افزار های مخصوص ساخته می شوند که این نرم افزار ها می توانند Maya، ۳Dmax و بسیاری از نرم افزار های دیگر باشند که هر کدام معمولاَ کاربرد و برتری خاصی نسبت به دیگر نرم افزار ها دارند . انیمیشن ساز باید به زیباترین شکل ممکن و در سریع ترین زمان انیمیشن خود را بسازد، لذا برای این کار از روش های مختلف و نرم افزار های گوناگون می توان استفاده کرد.

(۱۴۲)

143
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>