موسیقی زیبای انیمیشن فروزن ازکمپانی والت دیزنی قسمت چهارم |فیلم

[mono_ir_video id=”80584″ qualities=”360,480,720,1080″]

موسیقی زیبای انیمیشن فروزن ازکمپانی والت دیزنی قسمت چهارم |فیلم

انیمیشن فروزن همچنین شناخته شده با نام‌های ملکه برفی و ملکه یخی، و در بعضی نسخه‌ها ترجمه شده سرزمین یخبندان، یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای و موزیکال آمریکایی ساخته استودیوی والت دیزنی به کار گردانی کریس باک است.

موسیقی این انیمیشن اثر کریستف بک است

ادامه داستان

سه سال بعد در تابستان، السا به سن قانونی (۲۱ سالگی) می‌رسد و زمان تاجگذاری او به عنوان ملکه جدید ارندل فرا می‌رسد، برای همین هم در سرتاسر شهر ارندل، مراسمی باشکوه برگزار می‌شود.

اشراف زادگان و دوک‌ها از قلمروهای مختلف اطراف برای این جشن می‌آیند. یکی از این میهمانان که «دوک وسلتون»(The Duke of Weselton) است، خواهان سوءاستفاده از شریک تجاری خود، ارندل است و نقشه‌هایی برای تصاحب ثروت‌های آن دارد.

آنا برخلاف خواهرش خیلی برای این جشن خوشحال و هیجان زده است و مخصوصاً خواهان ملاقات با مردی است تا عشق واقعی را بیابد. از آن طرف السا فقط مضطرب است و سعی می‌کند که قدرت‌های خود را از دید جمعیت پنهان کند و برای همین هم دستکش‌هایش را می‌پوشد.

السا به ناچار دستور می‌دهد که دروازه‌های کاخ را که برای مدتی بسیار طولانی بسته بودند باز کنند تا میهمانان و مردم وارد شوند.

در این حین آنا بیرون از کاخ قدم می‌گذارد تا در شهر گشتی بزند، امّا در این بین بطور اتفاقی با اسب «پرنس هانس» از جزایر جنوبی (Prince “Hans” of the Southern Isles) برخورد می‌کند.

هانس پرنسی خوش قیافه و از افرادی که در مراسم تاجگذاری دعوت شده بودند، بود. او خود را به آنا معرفی می‌کند و با او آشنا می‌شود. وقتی زمان مراسم تاج گذاری فرا می‌رسد،

میهمانان رسمی و عالی رتبه به کلیسا رفته و السا و آنا و اسقف اعظم ارندل در جایگاه اول کلیسا می‌ایستند تا السا تاجگذاری کند.

شما را به شنیدن  موسیقی زیبای انیمیشن فروزن دعوت می کنیم

(44)

45
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>