سری جدید کارآگاه گجت از شبکه نهال پخش می‌شود | فیلم

سری جدید کارآگاه گجت از شبکه نهال پخش می‌شود

سری جدید کارآگاه گجت از شبکه نهال پخش می‌شود

به نقل از روابط عمومی شبکه کودک سیما، مجموعه «کارآگاه گجت» که هر هفته پنجشنبه ها و جمعه ها راس ساعت ۱۷ پخش می شود، مجموعه ای با تکنیک سه بعدی است که در سال ۲۰۱۵ و در ۲۳ قسمت یازده دقیقه ای در کشور کانادا تولید شده است.

در فرآیند دوبله این اثر که در استودیو ایما صورت گرفته است، اشکان لطفی پور در نقش مترجم، طاهره آدینه به عنوان ویراستار، اشکان صادقی سرپرست گویندگان و ملیحه صلاحیان در جایگاه تدوین و فارسی سازی ایفای نقش کرده اند.

داستان این مجموعه همچون سری قدیمی به دشمنی دکتر کلاو با کارآگاه گجت برمی‌گردد. در هر قسمت دکتر کلاو اقدامی شرورانه را در دست اجرا دارد و مأموریت کارآگاه گجت خنثی سازی این اقدامات است. در این مسیر پنی (برادرزاده گجت) به همراه بِرِین (سگ پنی) در حل مشکلات نقش اصلی را ایفا می کنند و گجت به صورت کاملا تصادفی هر بار بعنوان قهرمان قصه و فرد پیروز معرفی می شود. تفاوت این سری جدید با سری قدیمی علاوه بر سه بعدی بودن، نفوذ برادرزاده دکتر کلاو به نام تالون به دستگاه پلیس و جاسوسی برای دکتر کلاو است.

مجموعه «کاراگاه گجت» به سفارش شبکه کودک سیما دوبله شده است.

(۴۴)

45
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>