تیزر جدید بازی Shadow of War با محوریت تریلر Friend or Foe منتشر شد | فیلم

تیزر جدید بازی Shadow of War با محوریت تریلر Friend or Foe منتشر شد

تیزر جدید بازی Shadow of War با محوریت تریلر Friend or Foe منتشر شد

تیم سازنده بازی Middle-earth: Shadow of War اخیرا تیزری از این بازی را منتشر کرده که حاوی اطلاعاتی از تریلر آینده آن با نام Friend or Foe است.

تقریبا یک ماه دیگر بازی Middle-earth: Shadow of War روانه بازار خواهد شد و روز به روز شاهد منتشر شدن تریلرهای مختلفی حول این بازی هستیم که هرکدام از آن‌ها شور و اشتیاق ما را برای این بازی بیش از پیش افزایش می‌دهند. طبق جدیدترین اخبار بازی، تیم سازنده اخیرا تیزری جدید از این بازی را منتشر کرده که در واقع، این تیزر ۳۰ ثانیه‌ای یک پیش-درآمد برای تریلر آینده Shadow of War با نام Friend or Foe است که در تاریخ ۲۷ شهریورماه (۱۸ سپتامبر) منتشر می‌شود.

در جریان این تریلر شاهد صحنه‌های CGI از مبارزه‌های تالیون هستیم و جدای از آن اورک‌ها را می‌بینیم که وارد یک قلعه شده و با وی روبه‌رو می‌شوند. همچنین در قسمت دوم ماهیت این تیزر به یک ویدیوی لایو اکشن تغییر پیدا می‌کند و احتمالا تریلر Friend or Foe، با محوریت ویدیوی لایو اکشن بازی منتشر خواهد شد. با این حال باید تا تاریخ ۲۷ شهریورماه منتظر عرضه این تریلر بمانیم.

(۸)

9
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>