معرفی بازی موبایل Smashy Brick | فیلم

معرفی بازی موبایل Smashy Brick

معرفی بازی موبایل Smashy Brick

بازی موبایل Smashy Brick یک بازی آرکید با محوریت نابود‌ کردن آجرها است که می‌تواند لحظات مفرحی را برای اوقات فراغت‌تان فراهم سازد.

عصر باشکوه تکنولوژی امروزی و به‌طور کلی تمامی زیر شاخه‌ها و مطالب مربوط به آن، با به‌کارگیری خلاقیت و البته نوآوری، همواره در هر دوره و هر زمانی موجب شگفت‌زدگی و همچنین حیرت دوست‌داران و دنبال‌کنندگانش می‌شود. نمونه‌ی بارز و ساده‌ی آن همین بازی‌های این روزهای موبایل است که با به معرض نمایش گذاشتن جلوه‌های ویژه و در عین حال تفکرات نوین ایده‌پردازان، هیچ‌گاه تاریخ انقضایی ندارند و همیشه تازگی دارند.

 

امروزه روش و طرح جالبی که بازی‌سازان، به‌خصوص سازندگان بازی‌های موبایل، در دستور و زمره کار خود قرار داده‌اند این است که به نوعی آثار یا بازی‌هایی را که در گذشته‌های دور در دسترس قرار گرفته‌‌اند بیابند، دوباره بررسی کنند و جنبه‌ها و قابلیت‌های جدیدی را به آنها بیفزایند تا همزمان با ارائه حس گیم‌پلی قدیم، همواره نگرش جدید و مدرنی را به گیمرها القا کنند. یکی از همین بازی‌سازان خلاق، استودیو بولدوزر گیمز است که با عرضه بازی Smashy Brick، چهره و روی متفاوتی از سری بازی‌های آرکید و نوستالژیک شکستن آجر را به کاربران موبایل معرفی کرد؛ بازی‌ای که یقینا بسیاری از افراد با آن خاطره دارند و همیشه برای مخاطبانش طعم و بوی جذابیت دارد.

(۹)

10
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>