باندای نامکو از پروژه‌ جدید خود با نام PROJEKT1514 رونمایی کرد | فیلم

باندای نامکو از پروژه‌ جدید خود با نام PROJEKT1514 رونمایی کرد

باندای نامکو از پروژه‌ جدید خود با نام PROJEKT1514 رونمایی کرد.

باندای نامکو با یک تیزر کوتاه آی‌پی جدید خود را با نام PROJEKT1514 رونمایی کرد.

طبق جدیدترین اخبار بازی منتشر شده، کمپانی باندای نامکو با انتشار یک تیزر کوتاه،‌ از IP جدید خود رونمایی کرد. البته اسم نهایی این بازی جدید هنوز مشخص نشده و باندای نامکو اسم رمز PROJEKT1514 را برای آن انتخاب کرده است.

متاسفانه هیچ اطلاعاتی از بازی در دسترس نیست و با توجه به تیزر منتشر شده و شلیک گلوله و فضای شهری که شاهد آن بودیم، می‌توان حدس زد با یک بازی تیراندازی نظامی روبرو خواهیم بود و تا حدی با اتمسفر و دنیای بازی آشنا شدیم. از طرفی مشخص شد که استودیوی سازنده‌ی PROJEKT1514، استودیو دیمپس است که اخیرا روی مجموعه‌ی Dragon Ball Xenoverse کار کرده است.

همچنین از دیگر ساخته‌های استودیو دیمپس می‌توان به بازی انحصاری Freedom Wars برای پلی‌استیشن ویتا اشاره کرد و با تمام این تفاسیر نمی‌توان نتیجه گرفت که ساختار نهایی PROJEKT1514 به چه شکل خواهد بود. تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم، صبر کردن است. به احتمال زیاد در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ یا توکیو گیم‌شو ۲۰۱۷ اطلاعاتی از این بازی منتشر خواهد شد.

(۱۲)

13
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>