یک مهمانی دو حاشیه : کری خوانی محمود شهریاری و ناکامی سامان گوران | فیلم

[mono_ir_video id=”100581″ qualities=”360,480,720,1080″]

یک مهمانی دو حاشیه : کری خوانی محمود شهریاری و ناکامی سامان گوران | فیلم

 

یک مهمانی دو حاشیه : کری خوانی محمود شهریاری و ناکامی سامان گوران

 

بخشی از آخرین مصاحبه محمود شهریاری : 

زندگی حرفه‌ای این مجری پیشكسوت فراز و نشیب‌های زیادی داشته كه مرورش شنیدنی است.

او اكنون برنامه «از همین امروز» را برای شبكه بازار اجرا می‌كند. روزنامه جام جم با محمود شهریاری درباره زندگی شخصی‌اش، اجراهایش در خارج از سازمان صدا و سیما، شوخی‌هایش با دیگران هنگام مجریگری، ماجرای ممنوع‌التصویر شدن‌های پیاپی و خیلی چیزهای دیگر هم صحبت شده که می خوانید.

لطیفه‌هایی را كه دیگران درباره شما ساخته‌اند، شنیده‌اید؟‌

بله، خیلی زیاد. در كنارش اكثر دوستانی كه كار تقلید صدا می‌كنند معمولا تقلید صدای من را هم انجام می‌دهند. اولین بار در نوروز 72 بود كه مهران مدیری تیپ من را تقلید كرد. كاریكاتور برنامه بعد از خبر را ساخته بودند كه مهران مدیری نقش من را بازی می‌كرد.

یكی از بخش‌های ثابت این تقلید صدا، گفتن لطیفه‌های بی‌مزه و نسبت دادن آن به شماست. چرا؟‌

بعضی لطیفه‌ها برای پخش از تلویزیون باید ممیزی شود. ما باید خیلی از جوانب را در نظر بگیریم و این طور لطیفه خیلی بی‌مزه می‌شود. گاهی اوقات روی این بی‌مزه بودن لطیفه‌ها كار طنز می‌كنند و مردم هم می‌خندند.

شما در محل كارتان آرشیو لطیفه دارید؟‌

بله، لطیفه‌ها را جمع‌آوری می‌كنم. فكر می‌كنم لطیفه‌هایم باید در ارتباط با موضوع برنامه باشد. مثل و لطیفه و حكایت به مجری كمك می‌كند.

لطیفه‌هایتان را از بین پیامك‌ها و اینترنت انتخاب می‌كنید؟

نه، لطیفه‌های پیامكی را استفاده نمی‌كنم، چون این لطیفه‌ها اینقدر سریع پخش می‌شود كه همه می‌دانند. دیگر گفتنش لطفی ندارد. لطیفه‌هایی را می‌گویم كه یا شنیده‌ام یا برگرفته از واقعیت است.

(20)

21
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>