نگین معتضدی و مهران مدیری در سکانسی خنده دار از سریال ویلای من | فیلم

[mono_ir_video id=”99689″ qualities=”360,480,720,1080″]

نگین معتضدی و مهران مدیری در سکانسی خنده دار از سریال ویلای من

نگین معتضدی و مهران مدیری در سکانسی خنده دار از سریال ویلای من

معتضدی در نقش هنگامه مهاجر، وکیل پایه یک دادگستری ظاهر شده.

او وکیلی درستکار است و از رشوه و کلاهبرداری بدش می آید. مهاجر از طرف وکیلی به نام اعتمادی، دعوت می شود تا پرونده مشکات را دنبال کند.

نگین معتضدی یا همان هنگامه مهاجر با وجود پایبندی اش به اصول اخلاقی، زمانی که متوجه بی کس و کاری و ثروت هنگفت مشکات می شود، با فکر اینکه این وسط چیزی هم به او بماسد پرونده را قبول می کند.

مهاجر وارد ویلای مشکات می شود تا از حال و هوای این ویلا سردربیاورد و درباره افرادی که در این ویلا کار می کنند آمار بگیرد که با قوانین جالب این ویلا آشنا می شود.

مهران مدیری در ویلای من همبازی نگین معتضدی و در نقش ارسلان بوده که سابقه دار میباشد و بعد از هفت سال حبس، تازه از زندانه آزاد شده ، با هزار زحمت به عنوان گارسون در رستوران مجللی استخدام شده.

او چند وقتی است از همسرش منیژه جدا شده و شرط کرده که هر ماه یک سکه به عنوان مهریه برایش بفرستد. ارسلان جا و مکانی ندارد و به همراه دوستش هدایت، شب ها در رستوران می خوابد.

نکین متعضدی متولد ۳ مهر ۱۳۶۴، بازیگر است.

معتضدی رشته بازیگری خوانده و عاشق ادبیات و خواندن کتاب‌های مختلف است.

دنیای او فقط به بازیگری ختم نمی‌شود و دوست دارد هر روز مطالعه کند، زیرا معتقد است خواندن کتاب باعث می‌شود تا به شناخت و درک بیشتر از آدم‌ ها برسد.

نگین خواهر طلا معتضدی نویسنده میباشد.

طلا در نوشتن فیلمنامه و نمایشنامه نام قابل‌اعتنایی است که کارهای بسیار شاخصی در کارنامه‌اش دارد.طلا از نگین 4 سال بزرگتر میباشد هر دو موفق .

(404)

405
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>