بازی زیبای جواد عزتی به نقش بابا اتی در قهوه تلخ | فیلم

[mono_ir_video id=”93909″ qualities=”360,480,720,1080″]

بازی زیبای جواد عزتی به نقش بابا اتی در قهوه تلخ

بازی زیبای جواد عزتی به نقش بابا اتی در قهوه تلخ

بازی این بازیگر در سریال قهوه تلخ در نقش بابا اتی که پیرمردی گیج با فراموشی های خاص خود و لق زدن هایش و تکیه کلام “کیه ؟ ” که با داد زدن و تکرار این کلمه جذابیت خاصی به نقش داده و در بین مردم محبوبیت خاصی داده است.

محمدجواد عزتی متولد 20 دی 1360 دیپلم بازیگری

او از سال ۷۵ بصورت حرفه ایی وارد دنیای بازیگری شده است .

ابتدا در تئاتر فعالیتش را شروع و سپس در سال ۷۹ اولین کار تلویزیونی اش را بازی کرده است.

جواد عزتی از ۱۵ سالگی بازی در تئاتر را شروع و بدون هیچ معطلی‌ کار کرده است.

او کارش را با اجرای تئاتر‌های خیابانی شروع کرده است. خودش میگه  تقریبا هیچ بوستانی در تهران نیست که در آن تئاتر خیابانی اجرا نکرده باشم.اکثر کارهای او تم طنز و اجتماعی داشته اند.

سریال هایی که تاکنون جواد عزتی بازی کرده است : لطفا دور نزنیم، هیچ‌کس، کمربندها را ببندیم، باغ مظفر، سه دونگ سه دونگ، مرد هزارچهره، چاردیواری، دست بالای دست و قهوه تلخ و سریال دردسرهای عظیم . جواد عزتی همچنین در فیلم سینمایی طلا و مس نیز بازی کرده است.

عزتی در فیلم سینمایی طلا و مس نقش روحانی را ایفا میکند که همسرش به ام اس مبتلا شده و او که هنوز درس حوزوی ایش تمام نشده دچار مشکلاتی در کار و درس میشود.

نقش همسر او را نگار جواهریان بازی میکند کارگردان ایر اثر زیبا همایون اسعدیان میباشد.

عزتی اکثر نقش های خود را با طنز خاصی که مخصوص خود اوست اجرا میکند و حتی به کاکتری چون روحانی فیلم طلا و مس که دچار مشکلات حادی در زندگی اش است با نمک خاص خود مشکلات را قابل تحمل تر مینماید.

 

(664)

665
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>