هادی کاظمی و جواد عزتی در سریال قهوه تلخ | فیلم

[mono_ir_video id=”91746″ qualities=”360,480,720,1080″]

هادی کاظمی و جواد عزتی در سریال قهوه تلخ

هادی کاظمی و جواد عزتی در سریال قهوه تلخ

بابا شاه و بابا اتی دو پیرمرد مشنگ این سریال که با یکدیگر رقابت دارند.

بابا شاه با بازی هادی کاظمی در نقش پدر شاه و بابا اتی با بازی جواد عزتی در نقش داماد خانواده میباشد که دختر باباشاه را دارد.

هر دو گیج ، خنگ و خرفت میباشند که هر بار بقیه را به درد سر میاندازند و بیکار و علاف در کاخ همایونی میچرخند.

هادی کاظمی که قبل از این نیز با مهران مدیری همکاری داشته اینجا نیز تیپی خاص را بازی میکند و به کاراکتر این پیرمرد خرفت نمکی تازه میبخشد.

جواد عزتی نیز در نقش بابا اتی بی همتاست و طرفداران خاص خود را دارد.

مهران مدیری نیز دست این دو هنرمند خوب گشور را در ایفای نقش باز گذاشته بنحوی که خلاقیت این هنرمند واقعا در این دو نقش مثال زدنی است.

هادی کاظمی هنرپیشه ایرانی است که با سریال شب‌های برره مشهور شد و در آثار دیگر مدیری نیز ظاهر شد. ماندگارترین نقشهای او نقش نظام دو برره و باباشاه می‌باشد.

از همان سال‌هال روی صحنه رفت. بعدها وارد دانشگاه شد و در رشته بازیگری تحصیلاتش را ادامه داد، دوره‌ای که خودش معتقد است که هیچ کمکی به او و پیشرفتش در بازیگری نکرده‌است: خودش میگوید من در دانشگاه هیچ چیز یاد نگرفتم .

او از سال ۷۵ وارد تلویزیون شد اما با بازی در نقش «نظام دوبرره» در سریال شبهای برره برای عامه مردم شناخته شد. او از همان کار به نوعی تبدیل به یکی از اعضای ثابت گروه مدیری شد و تقریباً در همه کارهای بعد از «پاورچین» مدیری حضور داشت. او در «قهوه تلخ» در نقش باباشاه جایگاه خود در طنز را محکم‌تر کرد.

 

(292)

293
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>