خنده های سیامک انصاری در قهوه تلخ | فیلم

[mono_ir_video id=”86007″ qualities=”360,480,720,1080″]

خنده های سیامک انصاری در قهوه تلخ

خنده های سیامک انصاری در قهوه تلخ

سیامک انصاری که در چندین کار از مهران مدیری نقش اصلی را داشته است.

او همچنین در اولین کار سینمایی مدیری نیز یکی از نقش های اصلی را دارد.

آنچه از سیامک انصاری در پشت صحنه های کارهای مدیری میبینیم خندیدن های قطع نشدنی اوست.

رفاقتی بسیار عمیق نیز با او دارد.سیامک انصاری را باید سوپر استار مجموعه های مهران مدیری دانست.کمی از زندگی خصوصی او در ادامه میخوانیم.

این بازیگر مدت زمان زیادی از ازدواجش نمیگذرد.انصاری که پای ثابت مجموعه‌های مهران مدیری است درباره ازدواج میگوید بنظرمن ازدواج اصلا به فکر کردن ربطی ندارد.

  در هر سنی میتواند  پیش بیاید. فکر نمی‌کنم کسی برنامه‌ریزی خاصی برای ازدواج داشته باشد. ولی به هر حال ممکن است هر کسی زمانی را برای ازدواج در ذهنش داشته باشد که تصمیم بگیرد.

همسر انصاری اینطور میگوید  سیامک آدم سخت و پیچیده‌ای نیست. کسی است که می‌توان کنارش احساس خوشحالی کرد. او همه آدم‌ها را درک می‌کند. مسئولیت‌پذیر است. واقعیت این است که آن چیزهایی که در زندگی دنبالش می‌گشتم در سیامک پیدا کردم. نمی‌گویم همه چیز بی‌عیب و نقص است اما در کل به هدف‌هایی که در زندگی می‌خواستم رسیده‌ام. در همه شرایط با من همراهی می‌کند و این اتفاق برای من لذتبختش است.
انصاری اینچنین ادامه میدهد من متولد مرداد هستم. شنیده‌ام که می‌گویند معقول‌ترین ماه تولد برای مردها مرداد است چون نماد این ماه، شیر است. شیر هم سلطان است و از این حرف‌ها … من و امیر ژوله مردادی هستیم با فاصله 12 سال و هر 2 سال میمون به دنیا آمده‌ایم. امیر خیلی به طالع‌بینی اعتقاد دارد اما من واقعا نمی‌دانم تفاوت متولد مرداد با خرداد در چیست. البته ژوله هر روز این مسائل را با من مرور می‌کند.

(43)

44
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>