مهران مدیری و هدیه تهرانی در سریال قلب یخی | فیلم

[mono_ir_video id=”85009″ qualities=”360,480,720,1080″]

مهران مدیری هدیه تهرانی در سریال قلب یخی

مهران مدیری و هدیه تهرانی در سریال قلب یخی.

مهران مدیری و هدیه تهرانی در سریال قلب یخی نقش آفرینی کردند.

مهران مدیری که سالهاست او را در قاب تلویزیون با برنامه های طنز 90 قسمتی دیده ایم.

در این سریال معمایی پلیسی که فصل سوم خود را گذرانده است.

در کنار تهرانی فرار گرفته و کارگردانی این فصل را سامان مقدم که قبلا سریال شمس العماره را از او دیده ایم بر عهده دارد.

فصل اول قلب یخی با کارگردانی محمدحسین لطیفی آغاز گردید.

البته این مجموعه در شبکه خانگی ساخته و پخش گردید.

قلب یخی بسیار پر بازیگر بوده است

مدیری و رضا عطاران و هدیه تهرانی و پژمان بازغی, علی طباطبایی و هانیه توسلی و سحر دولتشاهی و رضا کیانیان و امیر حسین رستمی و امیر آقایی و مازیار فلاحی و حسین پاکدلو علی قربانزاده و هدی زین العابدین  و مهدی فقیه به تهیه کنندگی سید کمال طباطبایی.

البته مدیری نیز در شبکه خانگی قهوه تلخ را داشته است که علیرغم استقبال مخاطب با حاشیه های بسیار زیادی در پخش و اهدا جوایز و بقیه  مسائل داشته است.

او بهد از قهوه تلخ ویلای من را خودش کارگردانی و تهیه کنندگی کرده است و بعد از مجموعه موفق شدخی کردم را که به طنز و نقد اجتماعی جامعه میپردازد.

مدیری این روزها علاوه بر مجموعه دورهمی در تلویزیون مشغول ساخت اولین فیلم سینمایی خود میباشد که آن هم با حاشیه هایی در پروانه ساخت مواجه بوده که بالاخره گرفته شد.

هرچند مدیری او را باید یکی از بهترین های کارگردانی طنز و به ویژه آیتمی و لوکیشن ثابت دانست اما او خود بشدت از ساخت چنین کارهایی خسته شده بطوریکه در برنامه هفت سینمایی در حضور بهروز افخمی مجری برنامه و مسعود فراستی به این موضوع که از ساخت چنین کارهایی خسته شده میگوید.

(293)

294
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>